Грузоперевозки Международные перевозки грузов автомобильные автоперевозки автомобильным транспортом негабаритные ТК Регион сборные грузы диспетчер Украина Россия Казахстан

Украина тел. +38 067-573-30-90 тел. +38 067-546-38-38 тел. +38 067-579-18-08

Проїзд автотранспорту дорогами державного значення забезпечено

изменить можно

Для забезпечення проїзду автотранспорту дорогами України дорожники продовжують працювати у посиленому режимі: нині проїзд дорогами державного значення забезпечено.
За оперативними даними, станом на 18.00 19 грудня на автомобільних дорогах загального користування задіяно 1420 тис. одиниці техніки, зокрема, 160 одиниць інших підприємств та організацій (МНС, Міноборони, підрядних організацій).

Водночас залишається ускладненим проїзд місцевими автошляхами – до деяких населених пунктів у Вінницькій, Волинській, Івано-Франківській, Житомирській, Тернопільській, Львівській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

У Вінницькій області частково обмежено проїзд місцевими дорогами у Муровано-Куриловецькому, Тиврівському, Шаргородському, Тульчинському, Літинському, Хмільницькому та Барському районах.

У Волинській області на районних та обласних дорогах проїзд ускладнено, місцями спостерігаються перемети. Найбільш складна ситуація склалась у Горохівському, Локачинському, Володимир-Волинському, Ковельському, Маневицькому, Любешівському, Ківерцівському, Рожищенському, Турійському, К.Каширському та Луцькому районах.
У Івано-Франківській області дорожники завершують очищувати від с

987zzz321

Комментарии закрыты.